Op. Dr. Nevra  Topalismailoğlu - Jinekolog

Bekaret Testi

Jinekolog Nevra Topalismailoğlu

Bekaret testi nedir, Bekaret testi tabiri sıklıkla kızlık zarı muayenesi için kullanılan bir isimlendirmedir. Yapılan işlem aslında bir test değil hymen muayenesi dir. Günümüzde bir çok kişi değişik sebepler ile kadın doğum uzmanlarına  bekaret testi yani kızlık muayenesi için başvurmaktadırlar.

Bekaret testi nasıl  yapılır, acılı ağrılı bir işlem midir. Bekaret testi yani kızlık muayenesi kadın doğum uzmanı yani jinekolog tarafından yapılan bir muayene şeklidir.Göz ile bakılarak yapılır. Ağrılı ve acılı bir işelm değildir. Bakirelik testi muayenesi  hymen kızlık zarına zarar vermez.

Bekaret testi nerede yapılır kime başvurmak gerekir. Bekaret testi, kızlık zarı muayenesi  jinekolog tarafından yapılan basit görsel bir muayene şeklidir.

Bekaret testi raporu almak mümkün müdür. Kızlık raporu veya  bakaret testi raporu örneği ancak resmi bir kurumdan veya adli tabip uzmanından alınabilmektedir.

Bekaret testi fiyatı ücreti nedir. Bekaret testi yapan doktor hastaneler tarafından belirlenen bir ücrettir. Genelde jinekolojik muayene fiyatı dışında fazladan bir ücret talep edilmez.

Kızlık Zarı Hakkında Randevu İçin TIKLA...

 

Kızlık zarı Resimleri TIKLA...

Kızlık Zarı Dikimi TIKLA

Kızlık zarı hakkında detaylı bilgi için TIKLA...

Kızlık zarı dikimi , kızlık zarı tamiri hakkında detaylı bilgi için TIKLA...